Boju o Kołobrzeg w 2020 roku nie było

Boju o Kołobrzeg w 2020 roku nie było

W 2020 roku zaplanowano specjalną formułę "Boju o Kołobrzeg". Miały być dwa czołgi T-34, kilkuset rekonstruktorów, bardzo duża ilość historycznego sprzętu. Impreza została odwołana.


Powodem tego stanu rzeczy był fakt, że rozpoczęła się epidemia koronawirusa. Zgodnie z decyzją wojewody zachodniopomorskiego, odwołane zostały wszystkie imprezy poza sportowymi, które jednak musiały odbywać się bez publiczności. Informacje na temat ograniczeń w Kołobrzegu mieszkańcom podali prezydent Kołobrzegu i starosta kołobrzeski.

Spektakl zaplanowano na jesień, ale również nie udało się go zrealizować. Bój o Kołobrzeg miał odbyć się w 2021 roku, ale wówczas również obowiązywały ograniczenia stanu epidemii. W 2022 roku wybuchła wojna na Ukrainie...

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.