Miasteczko historyczne pod latarnią

Miasteczko historyczne pod latarnią

Po sukcesach z 2009 i 2010 roku, przez kilka lat w Kołobrzegu nie było możliwości na organizację imprezy z rekonstrukcją walk o Kołobrzeg. W 2015 roku pod latarnią morską stanęła strzelnica. 


Na Skwerze Komandora Mieszkowskiego stanął namiot muzealny, a obok niego pojazdy wojskowe, w tym naprawione niedawno samobieżne działko ppanc. SU57. Prawdziwym hitem okazała się strzelnica z historycznymi jednostkami broni z karabinami maszynowymi włącznie. Można było bezpłatnie strzelać z pistoletów i karabinów przy wykorzystaniu ślepej amunicji.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.