Zaślubiny z Morzem 2013

Zaślubiny z Morzem 2013

W 2013 roku nie było już w Kołobrzegu żadnej dużej imprezy rekonstrukcyjnej. Po południu, na plaży na wysokości Pomnika Zaślubin odbyły się symboliczne zaślubiny Polski z Morzem. Scenę sprzed 68 lat odegrały grupy rekonstrukcyjne.


Organizatorem przedsięwzięcia było Muzeum Oręża Polskiego wraz z partnerami. Swój finał na plaży miał m.in. III Rajd Zaślubin, a także po raz pierwszy zorganizowany w tym roku Marsz Zaślubin na dystansie 18 kilometrów. Na plaży, rekonstruktorzy weszli do wody, zamoczyli sztandar w Bałtyku i próbowali słonej kołobrzeskiej wody. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie osób młodych i dzieci.

Fot. Robert Dziemba, Kacper Pajor

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.